5. ročník Turnaje škol O putovní pohár v kuželkách

4. 4. 2018 proběhne finále Turnaje škol O putovní pohár v kuželkách. Turnaj byl organizován formou předem domluvených konkrétních hodin v rozsahu téměř
3 měsíců, kdy se mohla družstva v rámci hodin tělesné výchovy turnaje zúčastnit.

Družstva jsou rozdělena do 4 kategorií: ZŠ dívky, ZŠ chlapci, SŠ dívky a SŠ chlapci. Odehrané výkony byly písemně zaznamenány, počítačově zpracovány a průběžně zveřejněny na webových stránkách klubu SKK Vrchlabí (k prohlédnutí na www.skkvrchlabi.cz/index.php/turnaj-skol/vysledky-turnaj-skol).
Nejlepších 6 hráčů a hráček v každé kategorii postoupilo do finále jednotlivců, kde si odehráli další start. Výkon sečtený s výkonem za družstvo určil konečné pořadí jednotlivců.

Bylo nám ctí, že se předávání putovních pohárů, medailí nejlepším družstvům
i jednotlivcům ujal pan místostarosta Mgr. Michal Vávra a pan ředitel Gymnázia Vrchlabí Mgr. Miroslav Šafránek. Oba pánové nám i hráčů řekli několik slov a poděkovali organizátorům
 turnaje za zpestření a rozšíření výuky tělesné výchovy, seznámení s dalším sportovním odvětvím
a možností jak trávit aktivně volný čas.

Turnaj O putovní pohár v kuželkách je za přispění Královehradeckého kraje spolupořádán ZŠ a MŠ Vrchlabí, Krkonošská 230 a SKK Vrchlabí.

Cílem tohoto turnaje je přiblížit další sportovní odvětví žákovské a dorostenecké kategorii a podpořit ji ve sportovní mimoškolní činnosti. Účast v tomto ročníku byla o něco slabší než v předešlých, ale věřím, že se to v tom 6. podaří školám lépe zorganizovat. I tak mohu říct, že se opět podařilo. 78 zúčastněných si už kuželky s bowlingem plést nebude :-)

 

Za spolupořadetele

Renata Šimůnková

 


Kalendář

loader

Přihlášení

logo

kablo

 

B&B stravování s.r.o.
Českých Bratří 509
543 14 Vrchlabí
Tel.: 725 647 133; 499 41 380
Rozvoz obědů do domu.