logo

Zdar všem fandům vrchlabských kuželek. Po krátké odmlce bych vás rád informoval o dění kolem našeho týmu Vrchlabí E.

V krátké odmlce, způsobené mojí nepřítomností jsme sehráli poslední dvě utkání této sezóny. Na domácích drahách jsme přivítali těžkého soupeře z Trutnova, který byl v tabulce před námi. Soupeř hodil hned dvakrát přes 480 kuželek, my jenom jednou, ale vyrovnanějšími ostatními výsledky jsme vyhráli 12 : 4. Výborně Štěpán Stránský 481, Láďa Erben 473, Lukáš Trýzna 455, Terka Foltová 445 a ostatní samozřejmě také. Byla to výborná práce celého týmu.

Na poslední zápas jsme zajížděli do Českého Meziříčí. Tam nám to tolik nepadalo, ale přivezli jsme vítězství také 12 : 4. Novinářem se stal Vláďa Cerman 424 kuželek, zase dobře Štěpán Stránský 406 a k němu Míra Mejznar 401. Opět bezva atmosféra vytvořená i nehrajícími hráči našeho týmu.

Po převzetí pomyslné kapitánské pásky na začátku této jarní sezóny a hned v prvním zápase, po prohře doma s Milovicemi B, jsem zavzpomínal na pěkné loňské třetí konečné místo. Byl bych za něj moc rád. Nakonec jsme nezaváhali v žádném dalším zápase. Dokonce jsme porazili i postupující tým Dvora Králového B, a to hned s nulou. Skončili jsme na konečném výborném druhém místě. Všem moc děkuji za účast, za podporu, prostě zkrátka za vše.

Těším se na další společnou sezónu 2015/2016.

S pozdravem Ondra Votoček (Votys)

Kalendář

loader

Přihlášení

logo

kablo

 

B&B stravování s.r.o.
Českých Bratří 509
543 14 Vrchlabí
Tel.: 725 647 133; 499 41 380
Rozvoz obědů do domu.