Zdravím všechny příznivce kuželek, naše fanoušky i naše čtenáře.

Mnozí z Vás již pravděpodobně ví, že došlo k prohození názvů týmů mezi D a E. Proto Vás budu i nadále pravidelně informovat o našem koulení pod novým označením  jako tým D. Napadlo nás, že jeden z důvodů proč, je ten že jsme zkrátka Dream team:o)

Hned první kolo nám soupeř z důvodu nemoci odložil a tak první zápas ve druhém kole nové sezóny, jsme odehráli v Červeném Kostelci. Po loňské zkušenosti jsme  věděli, že to nebude lehké a to se také potvrdilo. Ke konci zápasu jsme měli ještě šanci na bod za remízu, ale tato vidina se brzy rozplynula. Na této dvoudráze máme někteří hráči problém s nerovností a tvrdostí prkna a po dohadech o počtu sražených kuželek na každé dráze, kdy počet na počítadle neodpovídá počtu z jakéhosi ručně psaného papíru obsluhy, protože automaty lísky netisknou, jsme prohráli 5 : 11, na celkový součet jednoznačně o 55kuželek. V tomto zápase zazářil Lukáš Trýzna 451 s Tomášem Limberským 430.

Druhý zápas, odložené první kolo jsme přivítali České Meziříčí, které nás loni obralo doma o body a určitě to chtěli zopakovat. Naštěstí se tak nestalo a vyhráli jsme 10 : 6, o 32kuželek. Výborně zahrál Míra Mejznar 458 a také Štěpán Stránský 449, pro kterého to byl zápas bez treninku po vleklých problémech se zády. Vydržela.

Třetí kolo už podle plánu, jsme odehráli v pátek 30.9. s Jilemnicí A. Hodně dobrý soupeř, který nás dost potrápil. Štěstí se přiklonilo k nám v poslední rundě, kdy se Mírovi podařilo doslova urvat bod posledním hodem zápasu a remíza tak nebyla možná. Výhra 9 : 7 o 20kuželek je pro nás důležitá, protože soupeř byl tradičně hodně dobrý. Výborně zahrál Tomáš Limberský 488, Tereza Votočková 462 a zase Mirek Mejznar 457. Díky.

Poděkování míří i našim fanouškům kteří se přijdou na nás podívat a podpořit. Děkujeme.

Ondra Votoček za Dream team:o)

Družstvo D

Kalendář

loader

Přihlášení

logo

kablo

 

B&B stravování s.r.o.
Českých Bratří 509
543 14 Vrchlabí
Tel.: 725 647 133; 499 41 380
Rozvoz obědů do domu.